produkt

Kategoritë

 • Nantong Liangchuang Safety Protection Co., Ltd.
 • Nantong Liangchuang Safety Protection Co., Ltd.
 • Nantong Liangchuang Safety Protection Co., Ltd.
 • Nantong Liangchuang Safety Protection Co., Ltd.

rreth

kompania

Nantong Liangchuang Safety Protection Co., Ltd. u themelua në vitin 2018 dhe është e specializuar në biznesin eksportues të dorezave të sigurisë dhe produkteve të tjera të mbrojtjes së sigurisë. Porti i Shangait.Ne jemi një kompani që integron prodhimin dhe tregtinë, fabrika jonë është themeluar në vitin 2005, kompania ka një sistem të fortë dhe të plotë të inspektimit të cilësisë dhe pajisjeve të testimit.

Lexo më shumë
Shiko te gjitha
Certifikatat CE

pse

na zgjidhni
 • Lende e pare, lende e paperpunuar

  Lëndët e para të ndryshme si lëkura, lateksi dhe squfuri inspektohen rreptësisht pasi hyjnë në fabrikë dhe nënshkruhen marrëveshjet e cilësisë me furnitorët.
 • Certifikatat CE

  Përpunimi fillestar i lëndëve të para është nën kontroll të rreptë të procesit, çdo grumbull testohet nga një analizues i madhësisë së grimcave lazer dhe shumë nga produktet tona kanë certifikata CE, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për cilësinë e produkteve tona.
 • Vendndodhja gjeografike

  Avantazhet bazuar në vendndodhjen gjeografike dhe fuqinë e fabrikës, kështu që ne mund të ofrojmë çmimin më konkurrues dhe shërbimin më të mirë për klientët tanë.
të fundit

Lajme

 • Doreza lëkure BBQ është më e mira për Barbecue.
  2023-08-31
  Doreza lëkure BBQ është më e mira për Barbecue.
 • Si të zgjasni jetëgjatësinë e dorezave të sigurisë?
  2023-08-24
  Si të zgjasni jetëgjatësinë e dorezave të sigurisë?
 • Revolucionues i sigurisë: Përfitimet e dorezave me sharrë elektrike me zinxhir
  2023-08-19
  Revolucionues i sigurisë: Përfitimet e sharrës elektrike me zinxhir ...
 • Doreza pune të veshura me PU: Përzierja perfekte e mbrojtjes dhe performancës
  2023-08-14
  Doreza pune të veshura me PU: Përzierja perfekte e mbrojtjes...
 • Mundohuni t'i paketoni dorezat e sigurisë pa qese plastike
  2023-07-12
  Mundohuni t'i paketoni dorezat e sigurisë pa qese plastike